sobota, 20 kwietnia 2013

Paleta na wiejskie, kolorowe wesele

Coraz więcej osób pyta nas jak idą przygotowania do ślubu i wesela. Oczywiście Michał nie potrafi tego zrozumieć, ponieważ "ślub dopiero za rok, a jak będziesz tak marudziła to w 2015" :) Ale cóż, dobrze, że kobiety trzymają rękę na pulsie! Powoli wszystko planujemy i chociaż na razie są to sprawy, które mnie tak bardzo nie ekscytują (np. zespół) to są one ważne i akurat w tym Michał się realizuje. Ja w międzyczasie zastanawiam się nad tym co "najmniej" istotne, czyli stale zamęczam się stworzeniem spójnej wizji tego jak nasze wesele będzie wyglądało w najdrobniejszym szczególe. Ostatnio zachwyciło mnie niesamowicie połączenie mocnych, wręcz neonowych kolorów: różu i pomarańczy, które wprowadzają życie i energię w surowe, drewniane pomieszczenia. Tak oto zrodził się więc pomysł na tę paletę kolorystyczną, która oddaje w stu procentach to jakie ma być to nasze wesele: rustykalne, ale z klasą.


Zaczynamy od materiałów: len, juta i drewno to idealne połączenie. Ja bardzo bym chciała, aby na sali weselnej stoły nie były przykryte obrusami, ale ma je zdobić jedynie bieżnik i serwetki. Pomysł z nadrukowaniem na serwetkach menu jest naprawdę uroczy, a przewiązanie sztućców prostą kokardką to kolejna błahostka, ale one tu mają tworzyć cały klimat :) Następnie kwiaty, czyli połączenie wielu gatunków zarówno na stołach, jak i w bukietach, czy nawet wiankach. Jaskry, anemony, róże angielskie - ma być neonowo, albo właśnie w stylu ombre, tak jak tort i drinki na zdjęciu. Jedzenie też mogłoby dawać po oczach :) Dużo owoców i warzyw, zarówno na półmiskach do smakowania jak i wplecionych w kompozycje na stołach. Jednym słowem, ma się dziać!

Taka jest ta moja dzisiejsza wizja. Bardzo żywa i energetyczna, ale tak właśnie się czuję, gdy na dworze i w sercu wiosna :) Koniecznie dajcie znać co o niej myślicie, czy kogoś też pcha w takie kolory! Do usłyszenia!

Photo credit: www.stylemepretty.com

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...