sobota, 7 lutego 2015

Piękny ślub w zamku

Podobno każda dziewczynka marzy o tym, żeby chociaż raz w życiu poczuć się jak księżniczka :) I chociaż ja w wyobrażeniu ślubno-weselnym czuję zupełnie inny klimat mam czasem takie dni, że śluby "królewskie" wyjątkowo mnie pociągają! Ale, ale! Nie koniecznie musi to być od razu ślub Kate Middleton z księciem Williamem :) Czasem wystarczy po prostu ślub jakieś dystyngowanej pary, która wyprawi wesele w zamku! Złote sztućce, zastawa ze złoconym brzegiem, naturalne koronki na sukniach, starsze damy w kapeluszach, szyfon na stołach, perły i diamenty i do tego cudne, eleganckie kwiaty. Oczywiście najlepiej gdy wszystko rozgrywa się w scenerii pięknej, angielskiej lub francuskiej wsi. Tak zwane, wiejskie wesele w wersji LUX :)Photo credit: Peaches&Mint


10 komentarzy :

 1. Bardzo podobają mi się dekoracje. Nieprzesadzone, eleganckie. Wszystko ma swój klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zorganizowanie wesela to ogromne wyzwanie. Ale widzimy, że tu nie brakuje wspaniałych pomysłów. Pozdrawiamy;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle inspiracji! Dzięki za gotowe pomysły! Właśnie sama stoję przed organizacją własnego ślubu. Nie chcę wydać fortuny, dlatego staram się podejść do tematu rozsądnie. Póki co mam ekipę od zdjęć i filmów ze studia morfeusz. Byli moich dwóch koleżanek i zrobili mega film, jak i same zdjęcia. No nie mogłam wybrać lepiej ;) aa i do do ceny też są elastyczni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesela przy zamkach są niesamowite! Przepięknie to wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę wspaniale to wygląda na fotografiach:) Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezwykle urokliwa sesja, przepiękna kolorystyka - zdjęcia wydobywają wszystko co najlepsze! Pamiątka na całe życie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Złota zastawa bardzo dobrze pasuję do tego wesela. Super!

  OdpowiedzUsuń
 8. My także mieliśmy sesję w tak malowniczym miejscu ;) W takich lokalizacjach warto zdecydować się na filmowanie dronem :) My byliśmy bardzo zadowoleni http://www.fotoifilm-lublin.pl/ :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wesela na zamkach cieszą się coraz większą popularnością. Złota zastawa,suknia z koronki- historia jak z bajki. Jesteśmy jak najbardziej na tak.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niesamowicie to wygląda na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...