poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Zmiany i nowości blogowe

Kochani, mam nadzieję, że zauważacie wszystkie zmiany na blogu :) Staram się dla Was jak mogę, aby Moje Wielkie Wiejskie Wesele było coraz lepszym miejscem dla każdej i każdego z Was! Oczywiście, nie jest łatwo, bo jako totalne beztalencie komputerowe ciągle napotykam jakieś problemy, albo potrzebuję trzy miesiące, by zrozumieć jak działają dodatki czy inne gadżety na bloga :) Bez wątpienia, ja jestem z siebie dumna, a z pomocą życzliwych ludzi mam nadzieję, że będzie tylko lepiej!

Zachęcam więc Was, aby dodać się na blogu do Obserwujących mnie- na szarym pasku po prawej :) Dzięki temu, zawsze gdy dodam nowego posta, dostaniecie o tym wiadomość. A mi będzie niezmiernie miło widzieć ilu mam stałych czytelników. To mobilizuje do pracy jeszcze mocniej!

Co nowego w najbliższym czasie? Już niedługo zaczynam publikację serii artykułów o ekologicznych weselach i dekoracjach na portalu ekologia.pl . Mam nadzieję, że wam się spodoba :) Oczywiście o blogu nie zapominam, będzie jeszcze ciekawiej :)


A jako, że nie mogę Wam podziękować w inny sposób jak tylko za pośrednictwem internetu, przesyłam piękny bukiet z piwoniami i jaskrami! Niech wiosna rozkręca się już na dobre :)

Photo credit: Jeremy Harwell

1 komentarz :

  1. Piękny bukiet, sama chciałabym taki dostać :D a dodanie do obserwowanych polecam - natychmiast dostaje się info o nowym poście i ile radości dla Soni ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...