niedziela, 17 lutego 2013

Ślubne trendy na 2013 rok- kolory i suknie

Każdego roku wiele osób prognozuje jakie trendy będą dominować w branży ślubnej, dlatego ja też zdecydowałam się przedstawić wam moich tegorocznych faworytów. Zestawienie zostało stworzone na bazie zapowiedzi zebranych z najlepszych amerykańskich blogów. Dzisiaj podpowiadam po jakie kolory oraz suknie sięgamy w 2013 roku, a jutro zapraszam po tegoroczne inspiracje na fryzury, makijaż oraz dekoracje:) Gotowi na całą listę cudowności? Zaczynamy!

1. Neutralne kolory- Po roku obfitującym w odważne kolory szlachetnych kamieni (fiolet był kolorem 2012 roku), wracamy do tego co naturalne i stonowane. W 2013 roku spodziewajcie się ślubów, w których dominować będą neutralne odcienie kremu, kości słoniowej, piasku i kamieni.


2. Neon- Neonowe kolory pojawiają się w opozycji do tego co naturalne, ale wkraczają na salony z ogromną siłą przebicia! Panny Młode w 2013 roku nie powinny bać się włączania drobnych elektryzujących akcentów kolorystycznych na paznokciach, zaproszeniach lub szpilkach!


3. Pastele- W pastelach jesteśmy zakochani już od dłuższego czasu, ale miłość ta szybko nie przemija, dlatego także w 2013 roku nie zabraknie przygaszonych i pudrowych odcieni różu, brzoskwini, lilii i szałwii! Pastele są bajecznie romantyczne i marzycielskie, dlatego śmiało po nie sięgajcie.


4. Koraliki- Suknie zdobione błyszczącymi paciorkami podbiły już serca panien młodych na całym świecie, bo co jak co, ale większość z nas marzy właśnie o tym, aby tego jedynego dnia, dosłownie błyszczeć :) Ten rok z pewnością należeć będzie do takich projektantek jak Jenny Packham i Badgley Mishka, które od kilku sezonów dostarczają nam niesamowicie zdobione suknie!


5. Prześwitujące dekolty i plecy- Zestawienie trendów na 2013 rok byłoby niepełne bez fantastycznych sukni z imponującymi dekoltami, także tymi na plecach! Jestem pewna, że tak jak ja, dostaniecie bzika na punkcie śmiałych gołych pleców i delikatnych przezroczystości.


Z chęcią poczytam jakie są Wasze kolorystyczne typy! Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam :)

Photo credit: www.stylemepretty.com

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...