poniedziałek, 18 lutego 2013

Ślubne trendy 2013: uroda i dekoracje

Kochani, dzisiaj druga część mojego zestawienia najlepszych ślubnych trendów 2013 roku. Tym razem zajmiemy się urodą oraz dekoracjami, dlatego wybrałam dla was pięciu moich faworytów. Kto jeszcze nie poczytał o trendach kolorystycznych oraz tych dominujących pośród sukni ślubnych powinien kliknąć tutaj. Zapraszam do dzielenia się waszymi sugestiami na temat tego, jak wyglądać będą najmodniejsze śluby w 2013 roku :)

1. Warkoczyki i sploty- Chyba każda z was widziała już tysiące zdjęć w internecie fantastycznych, plecionych fryzur. Opanowały one dosłownie całą sieć i może je podziwiać zarówno na czerwonym dywanie jak i na drodze do ołtarza :) Kto się nie zdecyduje na piękne kłosy, powinien pamiętać, że nawet maleńki, luźno pleciony warkoczyk z wdziękiem podkreśli każdą ślubną fryzurę!


2. Wyraziste usta- Chociaż w ślubnych paletach kolorystycznych do łask wróciły neutralne kolory, tak jeśli chodzi o kwestie urody w tym roku wygrywają mocno podkreślone usta i paznokcie. To niezwykłe połączenie białej sukni i czerwonych lub różowych ust może prezentować się naprawdę obłędnie!


3. Artystyczne dekoracje ołtarza- Pożegnaj się z nudnymi dekoracjami ślubów. Młode Pary w 2013 roku w kreatywny sposób podkreślają przestrzeń ceremonii, dodając przyciągające wzrok elementy, takie jak piękne tła, zdobioną drogę do ołtarza i wyszukane altanki.


4. Dekoracje z papieru- Kochacie kwiaty, ale planujecie tani ślub? Ten trend jest właśnie dla was! Papierowe, ręcznie robione kwiaty zakwitają dosłownie wszędzie: począwszy od bukietów i butonierek, aż po szczyty weselnych tortów.


5. Wzorki- W 2013 roku możemy spodziewać się wielkiego comebacku nadruków i wzorów. Wasze serca podbiją wzorzyste bieżniki, papeterie, ślubne halki i obcasy. Figury geometryczne oraz chevron to mój ulubiony dekoracyjny trend!


Photo credit: www.stylemepretty.com

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...