poniedziałek, 21 stycznia 2013

Bukiet ślubny na wiejskie wesele

Sesja dopada mnie coraz mocniej swoimi mackami, dlatego tak mało czasu mogę poświęcić ostatnio na bloga! Dzisiaj więc, aby zrekompensować moim czytelnikom moją słabą aktywność, publikuję króciutkiego posta z pięknymi ślubnymi bukietami skomponowanymi specjalnie dla Southern Weddings Magazine przez Haute Horticultere's i cudownie uchwyconymi przez Annabella Charles. Uwielbiam puszyste bukiety, pełne kolorów i faktur. Jeśli więc planujecie wiejskie wesele, rzućcie okiem na te wspaniałe kompozycje :) 

Ten fantastyczny dziki bukiet wygląda niesamowicie przede wszystkim dzięki wpleceniu w niego kilku gałązek truskawek oraz dzikiej jabłoni. Kolorowa wstążka dopełnia całości. Uroczo i słodko :)
Pnące róże gałązkowe, rumianek, hortensja, dalia, gałązki truskawek, dzika jabłoń.
Zwolenniczkom eleganckich bukietów polecam te skomponowane z ciemnymi czekoladowymi oraz bordowymi akcentami. Fantastyczne, że jednym z kwiatów, które tworzy ten bukiet jest Blushing Bride Protea, czyli Zawstydzona Panna Młoda! Anglicy mają wyjątkowy talent do nadawania nazw kwiatom :)
Róże angielskie, śliwka, dalia, miłka, oplątwa brodaczkowata, blushing bride protea
Romantyczny, różowy bukiet ślubny, który tutaj prezentuję to niezwykła alternatywa dla tych zrobionych z róż, które są tak typowe w Polsce i chyba zgodzicie się ze mną, że wyjątkowe nudne!
Eustoma, róże angielskie, abelia, ciemiernik biały, winorośl
Bukiety ślubne z polnych kwiatów powoli zaczynają wkraczać na salony i muszę Wam przyznać, że już podbiły moje serce :) Takie kompozycje sprawiają wrażenie jakby prosto zerwanych na łące, a jednak są wyjątkowo przemyślane. Liczy się kolor i różnorodność! Idealny bukiet na swobodne wesele w plenerze :)
Jeżówka, ostróżka ogrodowa, powojnik, rumianek, dalia, pnące róże gałązkowe, winorośl

Dobrej nocy! Mam nadzieję, że usłyszymy się jutro :)

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...