wtorek, 28 października 2014

5 pomysłów na numerki na stołach weselnych

Kochani, ostatnie dni są tak przeokropnie zimne, że jedyne o czym marzę po powrocie do domu to ciepłe łóżko i ciepła kołdra :) Odechciewa mi się absolutnie wszystkiego, ale staram się mobilizować samą siebie do jakiś niewielkich aktywności np. tych, które obiecałam sobie zrobić przed 25 urodzinami :) Powoli dopada mnie jesienna depresja i nawet dzisiaj powróciłam do swojego złego nawyku czyli pochłaniania całej paczki Cheetosów :) Blog jednak musi żyć dalej, więc z zapałem zabieram się za zbieranie kolejnych ślubnych inspiracji! I tak w ten ponury dzień chciałabym się z Wami podzielić 5 prostymi aczkolwiek niekonwencjonalnymi pomysłami na numerki, które możecie wykorzystać na stołach weselnych. Dlaczego pomysły są wyjątkowe? Ano dlatego, że numerki wcale nie są drukowane na papierze jak na większości wesel :) Spójrzcie jak można urozmaicić weselną dekorację małym nakładem pracy!

W cekinach
Bardzo elegancki i szykowny sposób na dodanie naszej dekoracji nutki glamouru :) Kartonowy numerek z empiku, które dostaniecie dosłownie za parę złoty wystarczy obkleić cekinową taśmą lub materiałem :)
Photo: Ruth Eileen
Na butelce
Pomysł dla ultra oszczędnych i minimalistycznych Panien Młodych, czyli numerkową naklejkę wystarczy przykleić do butelki. Wygląda to bardzo klasycznie!
Photo: Brancoprata
Materiałowy
Materiałowy proporczyk albo chorągiewka wcale nie wymagają wielkich zdolności krawieckich czy artystycznych. Wystarczy kawałek materiału lub filcu, igła, nitka i znajomość ściegu którego uczyłaś się na technice w podstawówce :)
Photo: Ann Kathrin Koch
Na drewienku
Tutaj można zasięgnąć pomocy narzeczonego do przygotowania małych drewnianych klocków. My później malujemy numerki i każdy jest zadowolony, że dekoracja powstała wspólnym nakładem pracy :)
Photo: Sara Hasstedt
Wełniany
Takie numerki podobałyby mi się na ślubach w stylu vintage :) Znowu wystarczy nam kartonowy numerek i kłębek wełny, 10 minut wyplatania i gotowe :)
Photo: Kelly Dillon

Który z pomysłów Wam przypadł najbardziej do gustu? :)
Macie jakieś swoje propozycje na zerwanie z hegemonią drukowanych numerków na stołach? :)
Czekam na wieści!
xoxox

1 komentarz :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...