środa, 31 grudnia 2014

Na koniec roku o byciu wdzięcznym

Kochani, witajcie w ostatnim dniu roku :) Mam nadzieję, że co poniektórzy przygotowują się już fizycznie do dzisiejszego celebrowania! Ja jeszcze pracuję, więc moje przygotowania na razie będą tylko mentalne :) Na szczęście jestem w domu, więc siadam przy biurku i podsumowuję ostatnie miesiące. Podsumowania będą krótkie, bo część już uczyniłam w listopadzie kończąc 25 rok życia i właściwie sądzę, że powiedziałam tam wszystko co miałam do powiedzenia (dla przypomnienia tutaj) :) Cały rok mogłabym podsumować krótkim zdaniem poniżej:

Every struggle is an opportunity for growth. Be proud of how strong you are and be thankful you were given the opportunity to become that strong.

Wdzięczność - to słowo, które powinno opisać mój stosunek do wszystkiego co się w ostatnim czasie wydarzyło. Czysta wdzięczność, że to co było, minęło, a ja przetrwałam. Wdzięczność za wszystkie małe acz wspaniałe chwile, których w tym roku doświadczałam, krótkie momenty wakacji, powrót na Majorkę po latach, absolutnie czysta radość że mogłam spędzić z moją przyjaciółką dwa wieczory pod rząd pierwszy raz od 5 lat. Wdzięczność za ludzi, którzy otaczali mnie w tym roku, za przyjaciół którzy wysłuchiwali moich stęków - jęków, za dobrych współpracowników, wspólne śniadania i obiady, za to, że powoli rozumiem co robię w mojej pracy ;) Za ludzi, którzy się za mnie modlili i za tych, którzy lekko mi złorzeczyli - także dzięki Wam jestem tu gdzie jestem :) Wdzięczność za nieprzespane noce, wylane łzy i obgryzione paznokcie z najróżniejszych powodów. Za decyzje, nowe rozdziały, a może i nawet nowe książki mojego życia. Za to wszystko mówię dziękuję i idę dalej. 

2014, maybe one day, I will miss you.
xoxoxo
see you next year!

2 komentarze :

  1. Wszystkiego co najlepsze w nowym roku! Oby przyniósł Ci to co najlepsze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również życze wszystkiego dobrego w nowym roku. Trochę spóźnione, ale szczere :) Masz kochanych ludzi w okół Ciebie. Mi trochę zajęło zanim zaczęłam doceniać ludzi, którzy znoszą moje kaprysy, gorszę dni i wspierają we wszystkim.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...