środa, 20 sierpnia 2014

W co ubrać drużbę czyli o męskich stylizacjach

Nie ukrywam, że temat męskich stylizacji jest dla mnie chyba najtrudniejszy w całym ślubnym światku. Facet jest oporny, facet potrafi być bardziej wybredny niż baba i jeżeli sądzicie, że jesteście w stanie wcisnąć kolegów waszego Pana Młodego w sztruksy czy szelki to możecie się grubo mylić! Ja dokładnie tak jak wy, najchętniej zaplanowałabym każdy element ślubu włącznie ze strojami, dlatego na myśl, że ktoś mógłby oprzeć się mojej wizji dostaję białej gorączki :) Uwierzcie, z druhnami jest sto razy łatwiej! Na szczęście branża ślubna powoli pozwala nam na wszystkie chwyty, dlatego sądzę, że drużbom można zaproponować kilka propozycji do wyboru :) Oczywiście, drobne sugestie są dozwolone, ale pamiętajcie, sugestie, nie naciski i diabelski podszepty włącznie z szantażowaniem Pana Młodego :)

rolled pant groomsmen
Propozycja numer 1 czyli wszystkich ubieramy w to samo
Najtrudniejsza opcja do realizacji, bo panom może się nie spodobać kolor, fason, materiał i przede wszystkim odbieranie im prawa do decyzyjności :) Argument, że na zdjęciach będą prezentowali się iście zniewalająco może nie zadziałać!
kateheadley-wedding-05
Propozycja numer 2 czyli ubieramy ich klasycznie
To chyba najłatwiejszy pomysł, bo panom wystarczy powiedzieć, że mają się ubrać w klasyczny czarny garnitur i białą koszulę i każdy taki  zestaw w swojej szafie znajdzie. Nie będzie marudzenia, że trzeba wydawać pieniądze na nowe stroje :) Ale to jest propozycja dla naprawdę mało ambitnych Panien Młodych :)
costa rica groomsmen
Propozycja numer 3 czyli określamy kolorystykę koszul i spodni
To jeden z tych kompromisów na które najchętniej bym poszła: mówię Panom ubierz szare spodnie i niebieską koszulę i każdy może wybrać to co mu się najbardziej podoba. Jeden wybierze paski, inny kratkę, ale przynajmniej kolorystycznie otrzymamy efekt ombre :)
mikeradford-wedding-07
Propozycja numer 4 czyli mogą przyjść w dżinsach
Kolejny z kompromisów, które na wiejskie wesele jest jak znalazł. Dżinsy są dobre na wszystko, ale chociaż każmy im ubrać do nich koszulę, a nie pomięty i wyciągnięty T-shirt :)
nessak-wedding-20
Propozycja numer 5 czyli niech założą co chcą
Uwaga: tylko dla odważnych Panien Młodych! Taka propozycja może zwieść panów na manowce i stojąc na ślubnym kobiercu możecie się zdziwić gdy zobaczycie jakiegoś kolegę w zielonych trampkach czy do niczego nie pasującej miętowej koszuli.
crazy socks
PS. Jak już zakładają co chcą, to chociaż niech skarpety mają takie same :)

A wy, jakie macie pomysły na męskie stylizacje ślubne? Czy Wasi bracia i koledzy ulegają podszeptom Panien Młodych w kwestiach ślubnego ubioru?

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...