wtorek, 15 października 2013

Moje wielkie pierwsze urodziny!

Z tego całego zamieszania jakie ostatnio narobiło się w moim życiu zapomniałam, że mam jeden niezwykle istotny powód do świętowania w październiku! Tak, Moje Wielkie Wiejskie Wesele ma już rok :) W tym czasie prowadzenie bloga dało mi taką radość jak praktycznie żadna inna rzecz w życiu. Atmosfera radości i miłości, która promieniowała z każdego posta i z każdego opublikowanego zdjęcia udzielała mi się po stokroć :) Jak się szybko okazało, nie tylko mi, bo zwolenniczki wiejskich wesel zaczęły wyłaniać się jak grzyby po deszczu z każdym kolejnym dniem :) Dzięki temu miałam kolejny powód, aby tego co robię i co kocham się nie wstydzić mimo wielu złośliwych komentarzy! Było warto? No pewnie, że było :)

A oto lista postów które najchętniej czytaliście w tym roku:

Nie wiem dlaczego, ale biało-zielone bukiety ślubne cieszyły się w tym roku największą popularnością! Widocznie klasyczna biel potrzebuje żywego towarzystwa :)

Pisanie i dzielenie się zdjęciami z naszej sesji narzeczeńskiej było cudownym przeżyciem :) Bez wątpienia jest to mój ulubiony post na blogu!

Chociaż wszyscy zawsze odradzali mi krótkie sukienki ślubne okazało się, że są one najczęściej wyszukiwanym postem w Google! A to oznacza, że nie tylko ja śnię po nocach o Małej Białej :)

Wyznanie, że w końcu się zaręczyliśmy przyciągnęło na bloga mnóstwo osób :) Jak widać prywatne zwierzenia są zawsze w cenie :)

A na koniec zostawiłam monogramy. Uwierzycie, że tak wiele osób chce wykorzystać je w dekoracjach ślubnych? A ja sądziłam, że to balony są najpopularniejszymi dekoracjami polskich wesel :)

Kochani, dziękuję Wam za waszą obecność na blogu, wszystkie komentarze i lajki na Fejsbuku. Za maile, pytania i miłe słowa. Na prawdę gorąco dziękuję :)
Muszę też podziękować Michałowi, bo to on od początku we mnie wierzył i mnie wspierał czytając posty o anemonach i winietkach! Takich mężów Wam wszystkim życzę :)
xoxo

3 komentarze :

 1. Gratuluję ! Mnie choć daleko do jakiegokolwiek ślubu - zawsze lubię tu zajrzeć i poroztapiać się nad białym tiulem :)

  Oby jak najdłużej !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ala, dziękuję :) Czekam na nowe posty u Ciebie!!! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...