czwartek, 20 grudnia 2012

Zimowe wesele: pomysły na sesję

Boże Narodzenie już za chwilę, w sklepach daje się poczuć świąteczną atmosferę, a klasowa wigilia za pasem :). Wszystko nastraja mnie do przeglądania zdjęć z zimowych ślubów, a przede wszystkim z zimowych sesji, zarówno narzeczeńskich jak i ślubnych. Niestety w Poznaniu stopniał śnieg, a przecież nie ma nic bardziej wspaniałego jak białe święta! Braki w rzeczywistości trzeba więc zrekompensować białym puchem na zdjęciach!  Jeśli więc lubicie ruch na świeżym powietrzu, śnieg i zimowe klimaty to dzisiaj mam dla Was dwa pomysły na zimową aktywną sesję :)

Pomysł numer jeden czyli wyprawa po choinkę :)
Ta Młoda Para jako tło swojej sesji wybrała lasy Colorado, w których od dziesięcioleci praktykowana jest tradycja wycinania drzewek na święta.
Całe rodziny udają się do lasu, gdzie wybierają wymarzone drzewko, które zabierają potem do domu. 
Taka tradycja jest o tyle ważna, ponieważ pomaga leśnikom przerzedzić masę lasu i zapobiega pożarom.

Ciepłe wełniane swetry, czapki i szaliki oraz grubo tkana sukienka nadają romantycznego klimatu tym ślubnym fotografiom :) 
Wyprawa ta jest też swoistym piknikiem. Rodziny wkładają do samochodu gorącą czekoladę w termosach i ciasteczka dla głodnych i zmarzniętych  :)
Prawda, że jest to piękny pomysł na zimową sesję?

Drugi pomysł to wykorzystanie w sesji klasycznych zimowych atrybutów. Na przykład sanek:)
Oczywiście należy wybrać piękne miejsce do zdjęć, a w polskich górach takich nie brakuje!
Panowie ciągną żony z dziećmi :)
Żony są ogromnie wdzięczne. 
I dziękują mężowi buziakiem.
Radosna zimowa atmosfera udzieli się każdemu kto obejrzy takie zdjęcia. Mogą Wam też posłużyć za piękne kartki świąteczne :)

Nie tylko sanki, ale także łyżwy czy narty cieszą się dużą popularnością jeśli chodzi o rekwizyty zimowych sesji. Bardzo lubię wszelkie ślubne zdjęcia, ale wydaje mi się, że takie śniegowe fotografie są najpiękniejsze ze wszystkich! Dużo w nich naturalności, a atmosfera miłości unosi się na kilometr :) Uwielbiam!

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...