czwartek, 22 sierpnia 2013

99 Luftballons czyli o balonach na weselu

Pamiętacie piosenkę Neny o 99 balonikach? Przyznam, że choć nie lubię niemieckiego języka, ta akurat piosenka okropnie mi się podoba :) Za każdym razem jak ją słyszę widzę te 99 baloników lecących w stronę horyzontu, a chyba nie ma osoby, której taki widok by nie ruszył :) Jak to więc możliwe, że balonów na weselach nie znoszę? Po prostu kojarzą mi się one z tanimi i kiczowatymi dekoracjami, których niestety na polskich ślubach od gromu. Nie znoszę serduszek za plecami Młodej Pary, ani balonowych bramek przy wejściu na salę weselną. Zdarzają się też "śmieszne" balonowe figurki Młodych, których też nie potrafię zaakceptować. Czy istnieją więc dekoracje z balonów, które są gustowne i z klasą? Okazuje się, że tak! Co to dużo mówić, sukces tkwi w prostocie i umiarze.

Balony wykorzystać możemy jako niezawodny gadżet w trakcie ślubnej sesji. 


Mogą też posłużyć do dekoracji miejsca ceremonii. W tak prosty i tani sposób możecie zastąpić nietrwałe dekoracje z kwiatów.

.
Giant balloons - an alternative to flowers within your colour scheme :)
love the balloons on the chairs
colorful balloons wedding ceremony
giant, spherical balloons would be a good way to decorate without worrying about forty million flowers
Fun idea for a wedding party

Można nimi ozdobić także pojazd nowożeńców: samochód, a nawet rower :)


Najpiękniej jednak wyglądają udekorowane nimi sale weselne, stoły i CandyBary. Ale pamiętajcie, granica między tym co stylowe, a kiczowate bywa naprawdę cienka :)

My idea is to have balloons like this with orange led lights inside so they glow as they float high above the tables during cocktail hour.
Wine Barrel Wedding Decor inspiration for #IraAndLucy #VintageRentals #BoiseWedding
Pretty + Cool Wedding Balloons ~ Wedding Ideas + Tutorials - Want That Wedding ~ A UK Wedding Inspiration & Wedding Ideas Blog

A wy co sądzicie o balonowych dekoracjach? Może macie jakieś inne za lub przeciw? Czekam na opinie i pozdrawiam :)

2 komentarze :

  1. Fajne te dekoracje, z pomysłem i z klasą! Ja niestety opinię o typowych polskich weselnych dekoracjach mam dokładnie taką samą jak Ty, ale niestety wciąż jest to bardzo powszechne...

    OdpowiedzUsuń
  2. Te zdjecia podsunely mi zupelnie nowe pomysly! Dziekuje :-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...