poniedziałek, 19 listopada 2012

Cytrynowe wesele

Za oknem szaro i deszczowo, ale w duszy ciągle kolorowo i wiosennie. Przede wszystkim jednak weselnie :)   Z tego powodu dziś zapraszam na krótką przechadzkę po inspiracjach na cytrynowe wesele. Pomysłów w internecie znajdziecie całe mnóstwo, ale nie mam wątpliwości, że tylko niektóre z nich są warte grzechu i te właśnie zamieszczam na blogu. Cytrynki i inne cytrusy doskonale wpisują się w klimat vintage, albo w stylistykę rustykalnego wesela. Dobrze wyglądają w towarzystwie słoików, metalowych wiaderek oraz surowego i pobielanego drewna. Enjoy!

Cytrynowa mucha i urocze zdjęcie ślubnej biżuterii.
Cytrynki z listkami pięknie sprawdzą się w roli winietek. Żeby zrównoważyć dużą ilość żółtego koloru, zdecydujcie się na białe kwiaty umieszczone w słoiczkach.
Piękny cytrynowy candy bar.
Nie może w nim zabraknąć cytrynowych ciasteczek i muffinek oraz lemoniady. Do dekoracji sprawdzą się stare skrzynki i metalowe przedmioty vintage.
 Ślub w plenerze? Cytryny jako dekoracja dojścia do ołtarza :)
 Na stołach możecie też umieścić takie kompozycje. 
 Wystarczy metalowa tacka, słoiki i butelki z białego szkła, cytryny i gałązki forsycji.
Proste cytrynowe winietki możecie poukładać na wzorzystym obrusie.
Pięknie wyglądają też cytrynowe łódki z kolorowymi żaglami. Wszystko jak najbardziej wpisane w klimat cytrynowego wesela. 
 Proste dekoracje w glinianych dzbanuszkach doskonale nadają się na wesele w stodole.
Strasznie podoba mi się pomysł obtoczenia cytryn w cukrze. Wyglądają niesamowicie stylowo!
 Plasterki cytryn doskonale ożywią prosty słoik z gałązkami białego bzu.
Lemoniada na cytrynowym weselu to zdecydowany must-have!
 Jeśli nie macie pomysłu na cytrynowy prezenty dla gości podarujcie im landrynki w słoiczkach owiniętych satynową wstążką.
 Kulinarnym talentom na wyższym stopniu wtajemniczenia polecam przygotowanie cytrynowego musu. Pychota! 
I na sam koniec wiadro z cytrynami jako podstawa do drewnianego drogowskazu weselnego, które zdobyło moje serce!

Jeśli spodobał Wam się ten post i rozważacie zorganizowanie wesela w cytrynowej tematyce to po więcej pomysłów zapraszam na tego posta :) Znajdziecie tam nie tylko inspiracje dekoracyjne, ale także dwa pyszne przepisy na domową lemoniadę! Zachęcam do komentowania, będzie mi miło przeczytać o tym co podoba Wam się najbardziej. Dobrego dnia!

Photo credit:
1. http://lauralesliephotography.com/blog/ 2. http://www.hoffyblog.com/ 3 i 4. ? 5-8, 10. http://www.oncewed.com/ 9.http://www.marieclaireidees.com/ 11. http://blog.brittanyjanellephotography.com/ 12. http://www.marthastewartweddings.com 13. http://ritzybee.typepad.com/ 14. http://www.stylemepretty.com 15. http://www.elizabethannedesigns.com/ 16. http://www.stylemepretty.com/

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...