niedziela, 1 czerwca 2014

Piękny ślub w papierowym ogrodzie

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jeden z tych ślubów, na których widok przecieram oczy ze zdumienia. Co najważniejsze nie dlatego, że kipi tandetą czy złym gustem! Całe szczęście, że zdarzają się jeszcze takie ceremonie czy przyjęcia, które uświadamiają mi, że nie widziałam jeszcze wszystkiego w branży ślubnej :) Można je porównać do prawdziwych perełek, do wisienek na torcie, do czegoś na co czeka się naprawdę miesiącami. Początkowo, gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcie z tego ślubu pomyślałam sobie "jakie cudowne ujęcia, brać ślub w ogrodzie pełnym maków to marzenie". A potem zaczęłam się przyglądać uważniej i dokładniej i zaniemówiłam z wrażenia! Ta dziewczyna wyczarowała na swój ślub PAPIEROWY OGRÓD. Ogród KWIATÓW GIGANTÓW. Gigantycznych maków, stokrotek, piwonii. Z pomocą mamy, przyszłego męża i siostry wyhodowała w kilka miesięcy ten zaczarowany ogród. Byłam w absolutnym szoku, bo samo patrzenie na te zdjęcia powoduje, że czuję się jak w bajce! I ta haftowana suknia od Temperly London, i ten czerwony garnitur. Wszystko tu jest absolutnie zjawiskowe :)

Jestem pod ogromnym wrażeniem ludzi, którym się tak chce! Którzy mają wizję i realizują coś niezwykłego, którzy rzeczywistość zamieniają w bajkę. Wyobrażacie sobie brać ślub w takiej scenerii? :) Ja byłabym w niebie :)
Sources

Credit photo: Jessica Peterson
Urocza Panna Młoda to Caitlin Watson: http://caitlinwatson.com/
A za ogrodem pełnym kwiatów stoi również jej siostra, niesamowita blogerka: Brittany Watson http://www.thehousethatlarsbuilt.com/

5 komentarzy :

 1. Zjawiskowe! I aż mi przykro, że jestem zbyt lenia na to, aby coś tak pięknego (i pracochłonnego) zrobić.
  Czerwony garnitur jest boski! I dobrze wygląda na mężczyźnie, który, o dziwo, jest blondynem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś niezwykłego, bajka! Sama projektuję papeterię i dekoracje ślubne z papieru. Nawet pisząc ten komentarz jestem w trakcie pracy nad papierowym bukietem i ...nie wiem czy ten pomysł zyska w Polsce swoich zwolenników, jako może zbyt awangardowy ;) A tu proszę, tak bardzo nietypowa ślubna oprawa z papieru - pomysłowość ludzka w tym zakresie cały czas mnie zaskakuje :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja zakochana w kwiatach jakoś nie mogłam się nigdy przekonać do dekoracji z papieru, ale ten ślub mnie po prostu oczarował :) robisz piękne zaproszenia, gratuluję!

   Usuń
 3. Bardzo mi miło, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze jest też dla gości wmówić fotobudkę

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...